Підписатись:Новини Коментарі

You Are Here: Home » Новини » Впорядкування прибережної смуги на річці Вижівка. Фото.

Державними інспекторами Волиньдержрибоохорони Дмитруком С.В. та Бащуком А.А. було організовано та проведено акцію «Чистий берег» щодо впорядкування прибережної смуги річки Вижівка Старовижівського району, з метою запобігання погіршення стану середовища перебування риби та інших водних біоресурсів, ліквідації негативного впливу на водне середовище та збереження природоохоронної зон. Адже, річка Вижівка є улюбленим місцем відпочинку не лише для місцевих жителів, а й для заїжджих гостей.

Про це йдеться на сайті Волиньдержрибоохорони.

Загалом до акції приєдналося 18 небайдужих осіб зі Старої Вижівки, які упорядковували ділянку річки Вижівка між селами Рудня та Текля. Саме ця територія і входить до природно-заповідного фонду – гідрологічного заказника «Вижівський».

Під час проведення даної акції, учасниками було ліквідовано більше 10 стихійних сміттєзвалищ  з пластикової та скляної тари, побутових відходів та іншого сміття. Також, було створено умови для відпочинку, шляхом облаштування «бесідок».

Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Волинській області щиро вдячне громадянам, які допомагають піклуватись про навколишнє природне середовище та рибні запаси Волинського краю.1 Коментар

  1. admin коментує:

    Молодці! Так тримати! Сподіваюся, що такі акції будуть проводитись частіше.

Залишити відгук


Баннерная сеть BANNER.UA

Усі права застережено. За повного чи часткового використання матеріалів гіперпосилання на сайт «Портал Старої Вижівки» – www.stvizhivka.org.ua – є обов'язковим.

смт. Стара Вижівка © 2011 Портал Старої Вижівки · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress